Hakkımızda

young-volunteers-planting-trees-in-green-park-together.jpg
FATİH APART EVLERİ

Akdeniz’in kalbinde, doğanın koynunda bir tatil

Her detayında misafirlerimizin konforunu özenle düşünerek dekore ettiğimiz apart evlerimizde, Adrasan’ın güzelliklerine doyamayacağınız bir günün sabahına uyanacaksınız. Yoğun hayat temposu arasında rahat bir nefes alabilmenizi sağlamak için Fatih Apart Evleri’nin her bir köşesinde sizleri başka bir mutluluk bekliyor. Büyüleyici manzaranın tadına varabileceğiniz gün batımları ve zamanı unutturan atmosferimizle kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirmenin tam da zamanı.

Huzur dolu ve her köşesinde buram buram doğanın kalbi hissedilen Fatih Apart Evleri ile hayal etmiş olduğumuz ve sizleri de hayallerinize kavuşturmayı umduğumuz mutluluk dolu bir tatil sizleri beklemekte. 

Adrasan’daki zarif evinizde huzurlu bir tatilin kapılarını aralayın.

Güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, deniz kokusunun portakal ağaçlarıyla harmanlandığı ve eşsiz doğal güzellikleri ile Adrasan’ın kalbindeki Fatih Apart Evleri, en keyifli tatil anılarınızda yerini alabilmek için siz değerli misafirlerini bekliyor. 

Tamamı klimalı, verandalı, bahçe manzaralı, özenli ve şık tasarımlı apart evlerimizin her biri siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek dekore edildi. 

Fatih Apart Evleri’nde, misafirlerimizin yapacağı güvenli ve huzur dolu tatil ilk önceliğimizdir. Adrasan’dan güzel anılar ile ayrılmanızı sağlayacak bir ortam sağlamaktayız.